| Lexu12 a întrebat:

Sunt pe aici băieți de 15-18 ani din Tulcea care ar vrea sa vorbim în privat?
Eu nu am niciun prieten băiat, de care sa fiu apropiata, cu care sa vorbesc. Am impresia ca nu voi întâlni niciodată vreun băiat cu care sa ma inteleg. Asta si pentru ca eu sunt o fire mai neobisnuită. Nu sunt usa de biserică, fumez, beau, înjur (ce-i drept mai rar toate acestea) dar am avut niste probleme care m-au făcut sa ma maturizez si stiu sa fiu si cuminte si serioasa când e nevoie. Si pana acum am intalnit ori persoane foarte cuminti, ori foarte destrabalate. Nu vreau sa stau langa cineva copilăros, vreau un prieten serios.Cineva care crede ca semănăm si vrea sa vorbim?

2 răspunsuri:
| Ionutqp a răspuns:

Ai putea sa iti cauti in real nu in virtual, asa poti da de pedofili, sau cine stie ce traficanti de organe, asa ca ai grija.
Eu sunt din Tulcea si am 17 ani, dar nu-ti recomand sa-ti mai cauti prieteni virtuali.

| Ionutqp a răspuns:

Mai cauti prieteni din Tulcea? ca ma plictisesc si na.