| MBheii a întrebat:

Suntem in 15 Octombire, si eu as vrea sa ma duc cu ugg-urile si nu stiu ce sa fac. E prea repede sa ma duc? sunt scurte adica un pic mai sus de glezna si are putina blana inauntru. Sunt asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:0&tx=62&ty=81&biw=1280&bih=673.

Răspuns Câştigător
| Ioanantonia a răspuns:

Mda,eu chiar acum le port pentru ca am vazut fete la mine in scoala cu ele(eu le aveam de anul trecut si sau stricat la talpa)si-o chiar acum le-am lipit si le port ca sa se usuce...da de ce nu toate fetele vin de la mine din scoala, eu am si din piele intoarsa si din piele piele(Ugg Australia )happy

3 răspunsuri:
| Ursuletz234 a răspuns:

Nai stress...si eu tot cu dinalea dar mai lungi ma duc la scoalalaughing...totusi este frig, si ploua si este apa pe jos adidasu nu face fata la astea cate de bun este el am adidasi de la nike si is foarte buni ca material si grosi si tot nu a resistat la atat apaoh go on

| ALeXsSaY a răspuns:

Mai bine nu.stateam cu niste colege in statie si era una cu ugg-uri si fac alea: ba da la iarna cu ce mai vine? ma rog, a fost subiect de barfa. eu zic sa mai astepti, ca sa nu isi bata unii joc de tine happy

| zZzPhantomZzZ a răspuns:

Da da da