| MeJuStMe00 a întrebat:

Știe cineva de unde pot lua o carcasă completă pentru un Nokia n91? Îmi trebuie și fața și spatele și cea din mijloc. Am încercat site-uri ca okazii, Craiova forum sau eMAG dar nu am găsit decât vreo două și alea foarte scumpe. Dacă are unul dintre voi Nokia n91 în stare bună (mă interesează carcasele) îl cumpăr pe tot, sau dacă nu mai ajutați-mă cu site-uri, vă rog f mult! fundă+votbig grin

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Du-te la un gsm si intreaba ca ei sigur au.Succes!

| MeJuStMe00 explică (pentru daassh):

Nu am găsit la gsmcrying

| daassh a răspuns (pentru MeJuStMe00):

Reprezentante Vodafone, Orange, cosmote nici acolo nu ai gasit? Daca nu, te poti uita pe net daca gasesti o asemenea carcasa, o cu, peri si te duci cu ea la un gms si ti.o fac ei.SUcces!