| BlazerOmega a întrebat:

Tocmai ce am avut parte de o despartiere dureroasa, iar weekendul trecut mi-am petrecut tot timpul impreuna cu cel mai bun tovaras si iubita lui (si ea fiind o prietena foarte buna). Aseara am avut parte de un vis in care iubita tovarasului meu avea intentia de a il insela pe acesta cu mine. Daca poate cineva sa-mi spuna ce semnificatie poate avea acest vis (luand in considerare faptul ca inca ma gandesc si inca sper la o impacare cu fosta iubita) i-as fi recunoscator!

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Absolut nici una, e din cauza stresului provocat de despartire si probabil iti place putin de fata aia.

Pune-ti gandurile in ordine si disuta serios cu fata aia, spune-i ca iti doresti sa va impacati. Daca te refuza fii barbat, accepta situatia si mergi mai departe.

| Ralena a răspuns:

Unul din modurile de interpretare a viselor, folosit in psihoterapie, este de a te pune in locul fiecarui personaj, toate personajele din vis esti tu. Daca ai face lucrul acesta, ce ar reprezenta atunci visul? Tu esti ea care ai simtit ca te tradezi pe tine insati si sentimentele tale, stand cu ei?

| mihai69 a răspuns:

Are semnificația că ai un mare chef de sex.

| GouDidodino a răspuns:

Semnifica faptul că ai vrea să bagi o fisa la ea

| mgtow a răspuns:

Nimic visu nu inseamna bani sau sex cu alta femeie cand te scoli

| Andreeush a răspuns:

Nu înseamnă nimic acel vis, poate tu te gândești la iubita tovarășului tău.