| TheDrink a întrebat:

tocmai ce am venit din tabara acum 2 zile cu amica mea din Austria care o plac.
Si acum am intrebat-o daca ma place si ea a zis nu. Si am alfat de la prietena ei ca ii tot spunea ca.s dragut ca i.a placut cand o tineam de mana si am pupato pe obraz si ca ii place comportamentu meu si mie imi zicea opusu.
Si acum vrea sa o uit si ea sa uite de mine ce sa fac nu vreau sa o pierd o iubesc prea mult.

HELP MT PLS.,.

Răspuns Câştigător
| 1231242 a răspuns:

Uau,ce intens, dar ce intens.Cati ani ai, amice? Ce a facut fata asta de o iubesti ti-a daruit vreun copil si eu nu stiu?! Tie doar iti place compania ei, nu o iubesti, pentru ca daca ai iubi ceva, nu ai fi asa disperat sa o recapeti inapoi.Stii vorba daca iubesti ceva, trebuie sa lasi acel lucru liber, nu este pe degeaba. Daca iti zicea opusu', cel mai probabil, ori e intimidata si nu vrea sa iti fie rietena, ori asa zisa prietena minte.Eu iti recomand sa o uiti, de la cateva sarutari pe fata, te-a innebunit, ok trebuie sa spun ca esti foarte sensibil.

| TheDrink explică (pentru 1231242):

Stiu ca.s sensibil

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Cati ani ai?

| Zazy a răspuns:

Nu stiu cum am ajuns eu sa citesc intrebarea asta, dar ma rog, sa trecem peste. E ciudat, poate ca ei ii place compania ta, ii place sa petreaca timpul cu tine dar nu simte decat o relatie de prietenie pentru tine. Se mai intampla, frate, pana la urma. las-o, ca balta e plina de pesti. Nu cred ca e singura de pe Pamantul asta. Nu te place, asta e, nu ti pierde timpul degeaba.