| AdytzTheWolf a întrebat:

Uitati nu sunt chiar intr-o problema, imi place enorm de mult de o fata, suntem foarte apropiati si ei ii place de mine, ne intalnim 1 data pe saptamana, bun dar pana sa ma intalnesc cu ea eu ma gandesc intruna si intruna la el, zi dupa zi is cu gandu la ea, si nu pot sa nu ma tot gandesc la ea desi vorbesc zilnic cu ea si ne intalnim sambata, ma puteti ajuta va rog, nu vreau sa nu mai imi pese de ea sau asa ceva dar vreau sa nu ma mai tot gandesc atat la ea, sa o iubesc la fel de mult dar in acelasi timp sa am mintea libera nu infundata cu imaginea ei, sper ca m-ati inteles mersi mult

Răspuns Câştigător
| ionukutza a răspuns:

Pai cam asa mi s-a intamplat si mie dar cu timpul ati trece sty de ce pentru devine obisnuinta dar ca sa nu te mai gandesti la ea incearca sa faci alte lucruri cum ar fi sportul sau axeaza-te pe scoala eu asa am facut dupa caree i-am daty papucii ca o fost raulaughinglaughing

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Incearca sa te gandesti ca mai sunt si alte lucruri importante, in ciuda faptului ca dragostea face parte din ele. Nu cred ca scoala, care reprezinta mai mult sau mai putin viitorul tau, ar trebui neglijata pentru ca esti indragostit. Atunci cand esti indragostit ar trebui sa fii fericit, lumea sa iti para mai buna si fiecare activitate sa fie facuta cu mai multa placere, stiind ca va veni sambata, zi pe care poti sa o dedici doar ei happy

| alexfunjohncena a răspuns:

Poi in aceasta situatie sunt si eu.Doar ca fata de care imi place nu stiu daca ma place si ea dar sunt mereu cu gandul tot la ea si chiar si acum ma gandesc la ea.Asta pentru ca acum 2 veri m-a sarutat si nu stiu daca ma mai place pentru ca nu prea mai vorbeste cu mine. Funda please!

| HoMiE a răspuns:

Asta e dragostea! si nu cred ca poti face cevawinking