| anonim_4396 a întrebat:

Uite deci eu am avut media generala pe a 5a 9.70, pe a 6a am avut 9.21, pe a saptea 9.18. Cam cat credeti ca o sa am pe a 8a?crying:-s? Si cam cum vi se par notele? Voi ce medie ati avut? Multumesc, dau funda!happy:*

Răspuns Câştigător
| Mihaelutsaa a răspuns:

Buna.
Bune medii love struck
Eu am avut 9.38 si nu mi-am batut capul cine stie cat numai ca mi-a placut. Clasa a8a este unul dintre cei mai fumosi ani de scoala, profesorii vor fii putin mai draguti cu voi, exceptand pe cei la care dati teza. straight face
In orice caz, e usor tare. Eu iti urez multa bafta si la o medie de 10, cu asa medii, se poate, nu ar fi atat de impoibil.
:*

3 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Ai medii foarte bune pot zice, eu pe a 5-a am avut 8.64, pe a 6-a am avut peste 9.5, pe a 7-a 9, 46, si pe a 8-a cea mai mare, undeva la 9, 6x... deci nu trebuie sa te ingrijorezi, totul depinde de tine happy
pentru mine asa a fost tot timpul, prima data imi era greu pe urma tot cresteam, asta in fiecare scoala in care am fost happy

| Clauvdgg a răspuns:

Depinde cum o sa inveti si ce profesori o sa ai...
a5a - 9.85
a6a - sem I - 9.60, sem II - cred ca 9.80 si asa o sa imi iasa 9.70 ( sper sa nu o am mai mica ca sa iau premiu straight face )

| Lora1411 a răspuns:

In cls.a 5-a am avut 9:89, iar in a 6-a am am 9:93(Sunt in clasa a 6-a)