| AndrewBa a întrebat:

Salut, TPU. un prieten de al meu are 10 ani si vrea sa iti faca un tatuaj pe spate... intreaba daca-l va durea... so.: Il va durea?

Răspuns Câştigător
| anaservic a răspuns:

Sa mai astepte pana face 18 ani. ce naiba?!?!? are nevoie de acordul parintilor si sincer nu cred ca ei isi doresc asta.

13 răspunsuri:
| Madalina_1816 a răspuns:

Eu stiam ca da...si am si vazutthinking cica ii inteapa, asa am auzit.

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

10 ani? probabil parintii lui sunt niste parinti iresponsabili sau nu are parinti,cat despre durere,depinde de aparat/tatuaj/zona/piele. eu mi-am facut cateva stele pe mana si nu am simtit nimic,nu trebuie sa te inseli in privinta salonului,cred ca de asta depinde cel mai mult daca il va durea sau nu, un salon trebuie ales cu precizie, altfel va ramane cu un tatuaj esuat toata viata.

| TheExpert01 a răspuns:

Va fi o durere de simti ca.mori ffff tare doare funda?

| Dextro a răspuns:

Desigur ca da pentru ca il face cu acul... daca e vorba de cel temporar atunci nu happy... daca e vorba despre cel definitiv atunci sigur il va durea pentru ca il face cu acul si inca ceva

| Laura a răspuns:

Hahaharolling on the floor, tatuaj la 10 ani?

| mgtow a răspuns:

Mult si bine pana cand termina tatuajul.

| ForFun a răspuns:

Il va durea si cand il face si dupa vreo 2 3 zile da mai mult cand si-l face

| JLShadow a răspuns:

Daca este permanent da.sincer nu recomand. tatuajele pe spate se fac de la 18+...pana atunci.i`ati din magazinele de unde cumperi cercei pentru "pierce" un tatuaj temporar. tine cam 2-3 luni.

Răspuns utilizator avertizat
| Brunetta_1877 a răspuns:

Deci serios tatuaj la 10 ani? God a innebunit lumea...eu il sfatuiesc sa mai astepte pentru ca doare.

| Barbiiiiie a răspuns:

Tu chiar la-i crezutlaughing? sau cel putin parintii lui sunt de acord? Eu am 15 ani si nici acu nu ma lasa sa-mi fac tatto.Si parintii mei sunt super de treaba si daca isi face tatto trebuie semnatura parintilor in fine DA il va dureawinking

| fuckThisLife a răspuns:

Logic ca doare, dar nu atat de dare cat sa nu suporte

| AndrewBa explică:

Ok.multumesc o sa ii transmit :O 13 raspunsuri in 1 minwinking super comunitate