| anonim_4396 a întrebat:

va doresc tuturor tot cei mai frumos in viata si sa va bucurati de tot si de toate..va doresc un zimbet la fiecare lacrima, un oceam de fericire si un cer plin de iubire..La multi ani..Si va multumesc tuturor ca mi-ati rs la intrebari.

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sa ai parte de aceleasi lucruri frumoase.La multi ani tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mai văzut urarea asta pe facebook și nu îmi amintesc de tine, dar îți răspund acum: la mulți ani, mulțumesc, la fel!

| Crisk a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai e imposibil..nu am copiato ci si asa am sc din gind..pai poate fi asemanatoare dar nu la fel

| anonim_4396 explică (pentru Crisk):

Da, asemănătoare cel puțin. Oricum, nu te condamn, deci nu mă înțelege greșit.

Răspuns utilizator avertizat