| cosmin111 a întrebat:

Va intreb si eu azi daca se poate ca in pauza semestriala sa ma mut la scoala veche? ( nu m-am acomodat si l-a scoala veche le trebuie copii ) Exista vreo posibilitate? I-am zis mamei si a zis ca nu crede ca mai ma primeste directorul de la scl veche... (dar eu zic ca da ca ii trebuie copii ) si cand am plecat i-a parut rau cu bune si cu rele (eram un copil bun cu note dar faceam si nebunii ) Raspundeti-mi sa ii arat mamei

3 răspunsuri:
| iöиi a răspuns:

Pai eu zic ca te primeste dar directorul ala la scoala care esti acum nu cred ca o sa mai vreie sa te transfere nu stiu incearca :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca poti dar din cate stiu eu trebuie ceva cerere facuta de parinti sau nu stiu

| Maly_8260 a răspuns:

Desigur ca poti, am avut o colega noua anul asta care a venit la mtusa sa si a vrut sa plece inapoi acasa si nici nu a mai asteptat sa se termine semestrul si a plecat inainte