| DeeeutzaA a întrebat:

Va rog dati-mi si mie niste farse de 1 Aprilie pentru parinti va rooog!

Răspuns Câştigător
| deliutza1234 a răspuns:

Uite aici cateva idei: 1.lipeste o bacnota sau o moneda pe jos. Osa fii surprinsa cati o sa se aplece 2.inlocuieste sarea cu zaharul 3.lipeste cu un scoci incolor capacul si colacul de la WC. 4.Intr-o cutie cu lapte adauga colorant alimentar(nu este toxic) 5.Baga in cutia postala, o scrisoare facuta frumos (stampilata) prin care sa-i anunti ca vei fi exmatriculata. 6.scoate bateriile la telecomenzi 7. Pune in pasta de dinti a parintilor tai, usturoi tocat marunt. 8.suni un parinte si il intrebi:,, alo, familia cocina?"O sa iti spuna ca este greseala, iar tu o sa-i spui ca te numesti porcu si ca iti cauti cocina 9.Suna,intreaba-l ce numar are, inchide si suna iar si intreaba-l din nou. Sper ca te-am ajutat... FUNDITA, plss?

2 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Iti spun farsa pe care i-am facut-o mamei melehee hee Am luat telefonul si i l-am dat pretinzand ca o cauta cineva. Iar reactia ei "alo, alo, alo, de ce nu vorbesti?" laughing) A fost foarte tare laughing)

| DeeeutzaA explică:

Va multumesc si sunt foarte tarihappy