| Anonim0204 a întrebat:

Va rog sa imi lasati mesaje gen Si noi Biciclistii existam in trafic! Deci mesaje de la biciclisti pentru soferi!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Rupe-v-aș oglinzile!

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Se pune daca am putin respect si ii las sa treaca pe langa mine/le acord prioritate in loc sa fiu un bulangiu care aproape ca te sugruma intre 2 masini? Chiar am vazut asta acum o luna.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Iti lasam cum sa nu.

| ziftode a răspuns:

La ce iti folosesc, ca aia nu te aud, cu geamurile inchise si (eventual) muzica data la maxim, insa un semn discred cu un deget mijolciu ridicat face cat 1000 de cuvinte big grin

| Raducons a răspuns:

Biciclistii sunt tot oameni asta conteaza, deci tot un om conduce si o bicicleta.

| Anonim0204 explică:

Poate nu am fost destul de explicit: Vreau sa fac un proiect si am nevoie de aceste mesaje pentru a le lipi pe vestele reflectorizante sau cv de genu!