| zoom2012 a întrebat:

Va rog sa ma ajuti cu o problema...Am venit de la tara si am intrat pe calculator si cand am vrut sa intru pe mess nu imi intra ....si pe celalat id(pe ala nu vreau sa mai intru) imi merge. ce sa fac ca sa mearga si primul id?

1 răspuns:
| IAmAFreak a răspuns:

Probabil cineva a incercat sa-ti sparga parola si nu a reusit. Nu stiu ce sa zic acum, mi s-a intamplat si mie iar in 3 zile mi-a mers din nou.Mai incearca o data, poate nu ai pus bine ID-ul sau parola, si daca tot nu merge, asteapta trei zile.
Sper sa se rezolve.