| alexionut98 a întrebat:

va rog sa-mi spuneti daca berea sau coca cola ingrasa pentru ca as vrea sa-mi fac un abdomen sculptat si vreau sa stiu daca ma impiedica

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
De bere nu sunt sigura, dar coca cola sigur ingrasa. La fel si restul sucurilor din comert (in afara de limonade si sucurile facute de ei acolo). Deci da, te impedica.
O seara placuta!

| NCL a răspuns:

Coca cola da ingrasa! toate sucurile acidulate ingrasa! este valabil si cu berea. dar o bere la o luna nu strica sau o gura! spor la slabit!:X

| alexionut98 explică (pentru NCL):

Merci de raspuns:*