| nicu_4776 a întrebat:

vin unu sa ma bata pe mine si pe prieteni mei cum trebuie sa procedez mai ales

6 răspunsuri:
| Bogdy8967 a răspuns:

Ar trebuii sa inveti niste gramatica in primul rand si in al doilea rand daca ei sar la bataie le dai in gura. Simplu si usor

| Raymiiiii a răspuns:

Pai unu vs voi... mai are sanse? Pai daca voi nu stiti sa va bateti e clar.Cel mai bine -,, Sho pa el!''

| jstRadu a răspuns:

Depinde de cati sunt ce varsta au, cat de bine se bat thinking mai bine evita daca e unu singur pe urma poate vine cu tot neamul lui si ti.o ieiwinking

| BurnInHellSucker a răspuns:

Sa-l invete cineva si pe asta sa dea cu pumnul rolling on the floor si sa il mai invete si sa vorbeasca laughing

Răspuns utilizator avertizat
| nicu_4776 explică:

Hai marsi