| 7775 a întrebat:

Salut TPU! Voi ați putea trăi fără prieteni? Eu am 14 ani, nu am prieteni și viața mea nu mai are sens. Simt că trăiesc degeaba. Uneori am vrut și să mă s! nuc! d, dar n-am făcut-o. Simt că nici lucrurile care îmi plăceau înainte nu îmi mai plac. Ce să fac?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă de fapt asta e problema ta

https://www.tpu.ro/......fac-ca-sa/

mai așteaptă și tu 3-5 ani apoi revii cu o informare (update) către site

| 7775 explică (pentru sierra1):

Încetează. Ce legătură are ziceam că nu am prieteni nu că nu am gagici. Iubită momentan nu vreau să am

| 7775 explică (pentru sierra1):

Prietenii sunt ceva, penisul e altceva. Sunt chestii total diferite. Crezi că prietenii știu că am penisul de x centimetri dacă nu mă afișez dezbrăcat în fața lor? Nu, nu sunt gay. Mărimea penisului contează doar la gagici, eu nu sunt gay d-ăla să fac s*x cu băieți

| sierra1 a răspuns (pentru 7775):

"7775 explică: Prietenii sunt ceva, penisul e altceva"

ooooo, da, e profund-de-tot!

| MistarGoGu a răspuns:

Prieteni ADEVARATI ai intr-o viata cam cât degetele de la mâini *( 10 ) maxim! Când buzunarele sunt pline, micii pe grătar și berea pe masa TOTI roiesc în jurul tău ca muștele la #@#@t! Restul amici, tovarăși de grătar și pahar!
La vârsta asta de adolescent prietenia este ca fumul!