| Insomnii a întrebat:

voi ce faceti daca niste prosti, cocalari, etc. spuneti-le cum vreti voi, incep sa va pipaie peste tot cand stati cu ei in banca(ne-a mutat profu de franca fata-baiat, fata-baiat)? Va rog sunt disperata ajutati-ma dau fundita.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu fii disperata pentru atata lucru! In momentul in care idiotul te-a atins,ridica-te in picioare,indiferent daca profesorul vorbeste sau ce-o face si spune"Va rog, domnule profesor, sa-mi permiteti!"intrerupe-i ora si spune-i "Colegul meu de banca nu stie sa-si tina mainile acasa! Ma si jigneste si nici nu pot sa va urmaresc!"Cu hotarare si curaj.Nu spune nimanui ce ai de gand sa faci, fa-o.Si cere sa fie mutat din banca ta.Bineinteles,se rezolva si mai simplu, vorbind cu profesorul inainte de ora si explicandu-i ce se petrece, sau cu directorul scolii chiar...dar eu as prefera prima solutie.Si nu accepta niciodata ceva ce nu-ti place! Bafta maxima!

4 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Un sut in o'o rezolva tot

| Andruşcă a răspuns:

Dai o palma zdravana in cap si spune-i "Ma scarbesti!". Nici nu o sa mai aiba tupeu sa intoarca apul al tine.

| Insomnii explică:

Ms de sfaturi dar faza e ca e chiar baiatul porfului de franceza din nefericire crying

| RoFilmeNet a răspuns:

Anunta un profesor.