| HELLBOY32 a întrebat:

, Voi ce in ce domeniu, ati vrea sa lucrati, dupa ce terminati scoala, eu chiar nu am nicio idee, ce-o sa fac, poate imi dati voi niste idei.

Dau funda big grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| coryna01 a răspuns:

Pai depinde de cum esti tu. Daca iti place sa gatesti de exemplu poti sa te duci la un liceu de chimie alimentara. Sau daca ai note mai mici si iti place sa conduci poti sa te duci la un liceu auto. Poti sa mai mergi la un liceu sportiv daca iti place sportul. Ar mai fi si alte exemple dar intr-un cuvant depinde ce iti place si tie. Sper ca te-am ajutat