| dashdoll a întrebat:

Voi merge într-o excursie cu clasa și mai mult ca sigur vom juca „Adevăr și provocare". Așa că aș avea și eu nevoie de niște idei de provocări interesante și amuzante (pentru clasa a 10-a), vă rog. Fără răspunsuri de genul „aruncă-te pe geam" sau mai știu eu ce, să se poată face într-o pensiune. Mulțumesc anticipat. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se duca la bucatarie si sa ceara oua ochiuri cu garnitura de oua ochiuri laughing)) sau sa se duca la geam si sa strige: Sunt nebun! fereste-te de mine ca sunt nebun