| XDeiutzaX a întrebat:

vreau injuraturi foarte rele si nu vreau sa aud ca nu ajuta sau din astea ca eu n-o sa ma schimb.Trebuie sa-mi pastrez reputatia de batausahappybig grin

Răspuns Câştigător
| maruscuta a răspuns:

Ma regasesc pur si simplu in tine... dar injuraturi nu stii tulaughing) ca nu sunt foaret multe ele se inventeaza...laughing

3 răspunsuri:
| black34white a răspuns:

Stiu multe dar nu le public big grin sunt sef in injuraturihee hee daca vrei trimite-mi un mesaj altfel nu te pot ajuta si nu cred ca o va face cineva public tongue

| XDeiutzaX explică (pentru black34white):

Pai da stiu de asta vreau sa aud cine stie si sa-mi trimita prin mesaj:p

| Wowgirl a răspuns:

Poti sa le inventezi.