| ilenaaa a întrebat:

vreau niste remedii pentru acnee si punctele negre! mersi dau FunDa!*

1 răspuns:
| Maariia a răspuns:

Daca este destul de grava situatia iti recomand sa te duci la un dermatolog sa iti dea ceva special pentru problemele tale. Poti sa iti faci masti din fructe sau diferite combinatii gen : praf de argila, pe care il poti achizitiona de la orice farmacie, miere, faina de porumb etc. Sau poti incerca un gel suuuuper bun de la Gerovital. :** succes.