| Annonnymous a întrebat:

vreau sa aflu parea dumneavoastra, credeti ca compatibilitatile dintre zodiac au o importanta intro relatie?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Nici vorba, e ca si cum ai spune ca rezultatul unui examen scris depinde de pixul cu care scrii. Asa cum rezultatul unui examen tine de cunostiintele tale, asa si relatia tine de chimie, lucrurile in comun si ACTIUNILE propriu zise. Restul e can-can.

5 răspunsuri:
| XByancaElenaX a răspuns:

Sincer desi eu cred zodiile si ma mai uit de dimineata sa stii ca nu are nicio legatura, iubirea este nepretuita nu conteaza ca eu sunt sagetator si tu scorpion sau chestii de genu berbec-gemeni conteaza sa iubesti persoana pe care o ai langa tine desi. daca crezi in chestiile astea cu zodiile poate fii si asta o modalitatea de a intelege cum sta treaba in iubire parerea mea este ca iubirea inseamna=Barbat+femeie=love daca este adevarata!

| razvi177 a răspuns:

Eu zi ca depinde de caracteru fiecaruiabatting eyelashes daca crede in zodiac sau nu altii nu se simt bine daca dimineata nu isi citesc zodiacu laughing

| BlackNinja a răspuns:

Eu spun ca n-au nici o importanta.

| Iunona a răspuns:

In nici un caz. Prietenul meu este capricorn si eu leu. Ar trebui sa ne certam zilnic. Si situatia e la polul opus...

| AliveOne a răspuns:

Ne nu crede in asa ceva e o facatura