| florin759 a întrebat:

Vreau sa fac un party nebun maine seara! Parintii mei pleca pentru 2 zile si as vrea sa chem.in jur de 10 pers. sa ne distram. Ce credeti ca ar fi cel mai bine sa facem.ca sa iasa totul.suuper ok.si nebun in acelasi timp.(in afara de bautura si muzica)

Răspuns Câştigător
| TipulVerde a răspuns:

Alcool, muzica si droguri. Reteta asta nu a dat gres niciodata. Nu uita de femei usoare. happy

7 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Pai cheama vreo 4 fete sa va faca streptease pe mesewinking
Ce mai poti face in afara de bautura si muzica? Dansezi pe muzica.laughing)
Faci diferite jocuri de genu sa dansezi cu portocala pe cap sau flic-flacuri etc.
Sex in grup? laughing
Distractie placuta!

| LoveForShania a răspuns:

Aaaa si nu uita ca apoi sa cureti totul sa nu-si dea seama parintii.
bYeee

| Annd a răspuns:

Bautura si muzica.

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Practic trupuri dezgolite, doroguri, mancare bine acum nu trebuie sa fac tocanita ( covrigei, stixuri ), ia si vreo 2 sucuri pentru inceput sau poate na uni n-au chef sa se inbete
Apa minerala neaparat! (daca bei apa minerala dupa ce te-ai batat iti trece ) Ar fi fain sa nu se cunoasca toti intre ei si sa va inprieteniti acolo happy

| daryus2221 a răspuns:

Din cate stiu eu party e petrecere nu? la petrecere este mancare fete big grin si muzica

| Sabbaidaa a răspuns:

Mancare muziica barfe dsp fete...

| padyx a răspuns:

Tipul verde stiieelove struck ascultal nu regreti!love struck