| costy9603 a întrebat:

Vreau sa ii blochez la un prieten pc pentru o periodata de timp sau chiar daca s-ar putea sa intru la el in pc sa vad ce face, cu cine vorbeste, ce vorbeste etc. dau funda celui mai bun rasp.

2 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Esti hacker sau ce? si ai nevoie de programe de hack pe care le descarci si de pe net. Dar daca incerci sa descarci si nu ai habar ce faci iti distrugi Pc-ul, pentru-ca si alea la randu sunt virusate.pa pa

| asy25 a răspuns:

Poti sa intri doar cu un program team wiver dar trebuie sa iti dea parola lui altfel nu cred ca se poate.
cat despre chestia cu daca poti sa ii blochezi calculatorul nu stiu daca se poate.
funda plizzzz
te rog mult de tot