| Arinor a întrebat:

vreau sa ii dau un cadou celui mai bun prieten, un tip pasionat de desen si mi-ar placea sa ii ofer ceva pe care sa il foloseasca in practicarea hobbyului sau. El are, insa, cam orice, de la instrumente si creioane foarte bune pana la carnetele si planse, ceea ce imi face treaba grea. M-am gandit si la posibilitatea unui cadou simbolic, dar i-am mai dat si cu alte ocazii, iar acum nu mai am idei. Stiti cumva ce as putea sa ii iau astfel incat sa îi placa?

1 răspuns:
| Kristian22 a răspuns:

Cumparai un set de pictura personalizat sau cv care sa-i aminteasca de tine de cate ori il foloseste.