| nikooleta a întrebat:

Salut, TPU. Vreau sa incerc ceva nou, nu stiu exact ce, dar vreau niste propuneri, va rog!

5 răspunsuri:
| anonimmmmm a răspuns:

Pai daca tu singura nu stii ce vrei sa incerci dc zici ca nu ai avut in vedere de stil? Trebuia sa precizezi in intrebarea ta acest lucru, pentru ca multi o sa vina cu propuneri diferite, si tu la ce nu o sa-ti placa ai sa raspunzi ca nu ai avut in vedere de asa ceva? Hotaraste-te si dupa aia da intrebarea.winking

| aaaa12345 a răspuns:

Imbracate in haine negre, gri, albe e o schimbare majora ♦♣

| aaaa12345 a răspuns:

Daca nu tunde-te alceva nu stiu funda ca nu iti scade

| nikooleta explică:

Nu am avut invedere de stil...

| nikooleta explică:

Funda dau pentru un raspuns cit de cit care sa ajute