| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa intru la un liceu militar, dar am auzit ca nu trebuie sa ai cosuri(acnee) si nici sa fi avut freo fractura... Este adevarat?
Pt ca am cosuri, dar am avut si o fractura care inca imi face unele probleme

Răspuns Câştigător
| Dugalle a răspuns:

Cine te-a prostit in halul asta? Acea persoana merita o medalie daca te-a facut sa crezi ca acneea e un punct important in admitere si acea fractura ( asta e discutabila, depinde de ce probleme iti cauzeaza dar medicul ce te va evalua o sa iti dea acordul sau nu ).