| XxAndreeaXx a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste statusuri funny, amuzante, triste ...etc. Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Julyyyy a răspuns:

Cu mine te port ca pe o arma ilegala,
Letala, dar cu valoare sentimentala

Cum se face ca te vreau atat de mult
Incat as da orice acum doar glasul tau sa-l ascult

Si pe strada noastra cand ne vom reintalni
Si vin agale pe drumul vietii tale
Ca fara tine ma simt ca la inchisoare
Si mi se pare ca lumea vrea sa ne separe

E un nou inceput si tot ce am pierdut
E pierdut deja demult si pun punct...

Ingerii să plângă pentru ultima dată! ♥

Şi tot ce am mai frumos e doar din vina ta! ♥

● Hai să facem schimb de replici vei vedea ce simt eu!

Eu şi tu suntem perfecţi într`un cadru imperfect! :-x

Ai fost, eşti şi vei rămâne Eroul ce`l iubesc :X

Nu eşti unic în această lume Mai sunt mulţi ca tine :-J, Dar ca mine Crede`mă că sunt puţine. :*

Priveşte`mă in ochi spune`mi ce vezi De fapt ce poţi să vezi prin nişte ochi verzi Mă vezi pe mine :X Am păşit spre altă lume Vezi un copil:X Vezi copilul din mine

Vreau o inimă, să bată pentru doi!

Live your dream, whatever the limits! b-).

Ea e Ea. N-o compara cu toate zdrentele din viata ta!

§ Ea nu-i ca restul`, ea e pur si simplu ea! §

Când totul ti se pare greu si lumea te bârfeste, asculta sfatul meu: traieste si iubeste

Si câteodata mi-e teama ca as uita motivul pentru care îmi mai pasa!

Daca ai nevoie sa stii ca sunt aici. Striga-ma si vin, nu-ti face griji.

Stii… dorintele sunt pe gratis. Eu nu!; x

¤ Si totusi... visele devin realitate [(:]

Si n-am timp sa ma gândesc a mia oara.Da.Ramâi doar visul unei nopti de vara; 3

Cand cuvintele esueaza, muzica vorbeste love struck

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*

Te rog să mă ierţi, să nu mă mai cerţi, hai să uităm de rele şi să fim din nou rebele

Încrederea şi fericirea au fost doar cuvinte mari, iubirea noastră clasică a murit cu lăutari

As vrea sa fiu o floare in mainile tale, un zambet pe buzele tale, raza de luna care iti spune seara noapte buna.

.•Nu arunc cuvinte inainte;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

Uneori, îmi place să testez oamenii. Nu pentru că nu aş avea încredere, ci pentru a vedea cât de mult ţin ei la mine. ♥

♥ ~ Nu eşti primul` care pleacă Da` eşti primul` sincer care aş vrea ca într`o zi să se întoarcă ● Te iubesc ● ~ :X

ღ ` Imi pare Rau ` :] ● ` Ca te-am Crezut:* ` Ca te-am Iubit ` Cum am Stiut `:* ♥ ` Credeam ` in Tne ` si In noi ` → ` Visam ` o Viata :] ` Doar in Doi ` ` ♥ `!

♥Mi-e dor sa visez in doi

♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat

♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o

♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?

Intr-o lume unde cumperi si vinzi, O lume cu prea multe oglinzi!

-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.

Tre’ să le fac pe toate, fără niciun compromis. Îmi construiesc uşor colţul meu de paradis. ♥

Las-o aşa, trage cortina! Show-ul s-a încheiat, stinge lumina!♥

Fiecare vară are povestea ei ♥.

Sunt cele mai frumoase pe care le stiu. Sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| kx123 a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/.
Aici gasesti foarte multe, de tot felul!

| PastramăDeElefant a răspuns:

* ٩(-̮̮̃•̃)۶

(̾●̮̮̃̾•̃̾) ̿ ̿ ‘̿’\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿̿̿̿ ̿ ̿ (̾●̮̮̃̾•̃̾)

* ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

»-(¯`v´¯)-»numele tau»-(¯`v´¯)-»

* ٩(͡๏̯͡๏)۶

* (̾●̮̮̃̾•̃̾)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿̿̿̿ ̿ ̿ (•̪●) ̿ ̿ ‘̿’\̵͇̿̿\з=(̾●̮̮̃̾•̃̾)

* ٩͡[๏̯͡๏]۶

* ٩(●̮̮̃•̃)=/̵͇̿̿/’̿̿ ̿̿ ̿̿’̿’\̵͇̿̿\=(•̃●̮̮̃)۶

* ๑۩۞۩๑

* ٩(-̮̮̃-̃)۶
* ๑۩۞۩๑

̿ ̿ ̿̿̿̿̿’̿’\̵͇̿̿\=(•̪●)=/̵͇̿̿/’̿̿ ̿ ̿ ̿

* ε[-ิิ_•ิ]з

* ۰۪۪۫۫●۪۫۰

* ۞۞

* ღ♥ღღ♥ღ

* ‹(◕‿◕)›

| Jr._Mihai_1998 a răspuns:

Daca vara nu dorm iarna hibernez