| Okkultist a întrebat:

vreau sa ma tund am parul mare si am fata prelunga deci nu foarte ofala asta vreau sa spun vreau sa ma tund punk ceoarece sunt fan adam lambert si sunt chirarist am avut foarte multe tunsori dar punk imi place el mai mult intrebarea mi-ar sta bine asa va rog mult e prima intrebare TPU si prima optiune care mi-am facut cont multumesc

Răspuns Câştigător
| Zenit313 a răspuns:

Esti liber sa iti faci ce freza vrei tu, nu iti interzice nimeni nimic!
Dar este totusi stupid...ai o varsta.

In ziua de azi, daca arati normal si simplu, esti cel mai original! happy

8 răspunsuri:
| AnnY98 a răspuns:

raised eyebrows so...te poti duce la frizer si tepoti tunde normalstraight facescurt...sau daca vrei iti iei o masina de ras si ii gta trebuie

| Zenit313 a răspuns:

Chel sau o tunsoare normala pentru ca nu mai 13 ani straight face

Maturizeaza-te! Nu esti femeie!

| Okkultist explică (pentru Zenit313):

Da asta ari fi un soc sus daca ma tund ma tunde cu deget n cu masina doar in parti iar punk nu am avut, am afut plete, tot felul de frizuri ciudate, vopsit si asta e stilum meu ma "stricat" celelalte tari unde am fost deci. Ai dreptate nu sunt femeie. De parinti nu tin cont in chiestile astea de ei mai ales ca taica'mi-a a zis exact ce ai zis tu dar doar am intrebat orkum refuzarea si loarea decizilor este un drept divin la care avem toti dreptul nu deci tunsoarea? scuze ca nu scriu corect sunt cam obosit de cv timp

| Okkultist explică (pentru Zenit313):

Mi-ar sta bine? ai dreptate nu fac acum cand termin a 8 a iti dau fundita esti sincer dar si al intrebare daca raspunzi mersi

| Okkultist explică (pentru Zenit313):

Forma fetei ma refer

| Zenit313 a răspuns (pentru Okkultist):

Esti liber sa iti faci ce freza vrei tu, nu iti interzice nimeni nimic!
Dar este totusi stupid...ai o varsta.

In ziua de azi, daca arati normal si simplu, esti cel mai original! happy

| Okkultist explică:

Gen doua sidiuri puse pe fata fara un cm am uitat sa imi intreb stilistul si nu am chef sa ma duc pana la el pentru asta vreau sa stiu va rog pls

| Okkultist explică:

Nup intrebare sa raspunda cineva pls

| PassingBY a răspuns:

Du-te la frizerie şi spune-le ce vrei şi întreabă-i dacă ei cerd că e o idee bună.