| Lioksk a întrebat:

:)
Vreau sa ma tund in urmatoarele zile...si chiar nu am nici o idee :-s!
Eu vream cam asa : http://cdn.vogue.com.au//media/images/6/5/8/2/0/658271-1 _mp.jpg dar nu stiu cum sa-i explic frizeritei :))! :D
Daca aveti voi idee cum sa-i explic...sau alte modele de tunsori... ajutati-ma! :X
Funda :X celui/celei care ma ajuta! :D

5 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Cel mai bine sa scoti la imprimanta poza si eu dai frizeritei ii spui ca asa vrea sa arate tunsoare ta si fratekle meu e tuns astfle si ii sta f bine toata lumea il lauda laughing

| DelphhiN a răspuns:

O dai scuze

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Explicatia cea mai simpla: 'valvoi, valvoi'.

Ce varsta are frizerita? Daca-i mai batrana, zi-i ceva gen 'Billy Idol' ca asa ma tund si eu.
PS: asta-i par de metalhead, sa nu te vad cu freza d'asta si cu guta sau inna pe telefon.

| Lioksk explică (pentru 6DuckMeJesus):

E o diferenta mare dintre metalhead hairstyle si british hairstyle happy

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru Lioksk):

Nu ma refer la tipul in sine, ci de mesajul transmis.