| DevylPushtan a întrebat:

Vreau sa-mi schimb id de mess si n-am nici o idee straight face ma puteti ajuta? Ma cheama sabyn am 16 ani., is blond cu ochi albastri, askult muzica hip-hop, joc fotbal. poate va vor fi utile happy
Va rog nu va rezumati doar la un singur id big grin! mersi! funda >big grin

2 răspunsuri:
| sensibilosu a răspuns:

Sabyn_16_blond_ochiialbastrii_hip_hop_fotbal@yahoo.com cum ti se pare? funda?

| Hakurai a răspuns:

Blueyess95 thinking, bluusrcrazyy, ceva de genu`? thinking funda?batting eyelashes