| DevylPushtan a întrebat:

Vreau sa-mi schimb id de mess si n-am nici o idee straight face ma puteti ajuta? Ma cheama sabyn am 16 ani., is blond cu ochi albastri, askult muzica hip-hop, joc fotbal. poate va vor fi utile happy

Va rog nu va rezumati doar la un singur id big grin! mersi! funda >big grin

am mai pus odata intrebarea ca prima data nu am fost satisfacut de raspuns :+

1 răspuns:
| DryX a răspuns:

Nu inteleg... vrei sa iti propunem un ID de mess? Nu inteleg de ce vreti sa aveti cele mai smechere ID`uri si complicate...