| Tarabostes a întrebat:

vreau sa stiu, te doare atunci cand ti se rupe ata la penis.
cati am o sa am atunci cand o sa mi se rupa?
funda + voturi folositor si inteligent

Răspuns Câştigător
| daniel1330 a răspuns:

Da te doarea doar putin! Ata de la penis se poate rupe atat la 14 ani cat si la 18. O sa te dezvirginezi doar cand o sa faci sex prima oara. Cand se rupe ata nu esti dezvirginat. FUNDA!

2 răspunsuri:
| AnonymuxX a răspuns:

Nu te doare frate asa raw.nu te speria... daca vrei placere la inceput trebuie sa fie si ceva durere big grin dar nu te doare.ce alegi sa te doara scula putin sau sa ramai virgin toata viatabig grinfunda?

| jorj516 a răspuns:

Seby nici nu-ti inkipui kit de dureros e, vei vedea atunce, asa prin vb nu-ti poti inkipui