| calorimetrie a întrebat:

Salut,TPU! Vreau sa va intreb ceva. La scoala, am colega de banca care e putin cam ciudata. Si acum vine ciudatenia,purtam niste conversi negri cu sosete negre si ea a inceput sa faca ca toate draciile. Am intrebat-o ce are si mi-a zis ca o excita asa ceva, dar in acelasi timp ca ei i-ar fi rusine sa poarte asa ceva r(n-am inteles foarte bine ce a vrut sa zica).Voi ati mai intalnit asa ceva?

4 răspunsuri:
| lovecats123 a răspuns:

Ori vrea sa para amuzanta, ori se crede mare specialista in moda ori e proasta.Adica dupa mine este cate putin din fiecare.A vrut sa faca o gluma la partea cu excitatul dar nu prea i-a iesit apoi ti-a dat un,, sfat,, de moda inutil(eu zic ca e mai bine asa decat cu ciorapi verzi sa zicem ).E posibil sa se simta si ea mai neglijata de voi si sa incerce sa isi faca prieteni cu sfaturi de pe net dar nu prea ii iese.Nu stiu...dar e ciudat

| NoRegretsxx a răspuns:

Da. Se numeste.a face misto de cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O excita sa vada la altii, dar ea nu ar purta pentru ca nu vrea sa aiba legatura cu excitarea altora.

| RainmakerX a răspuns:

Facea misto de tine caci ti se vedeau sosetele *sau ceva de genul*

Poate ca avea ceva cu conversii, poate cu sosetele *in fine, nu conteaza*

Parerea mea este ca s-a uitat prea mult la Iulia Albu. Nu pune la suflet tot ce spun cei din jur *unii dintre ei gandesc foarte putin sau chiar deloc inainte sa vorbeasca*

A vrut sa se dea mare, sa dea un sfat dar nu i-a iesit *deloc*.
Era mult mai rau daca ar fi fost sosete verzi/roz. Chiar nu vad care este problema cu conversii.

Nu mai baga in seama toate prostiile pe care le auzi. A vrut sa se dea mare dar nu i-a iesit.

Este doar parerea mea.
Succes!