| zambéstecapiticateiubeste a întrebat:

Vreau sa va rog ceva
Maine ne aduc albumele la scoala si nu stiu ce sa le scriu colegilor ce dedicatie dati-mi niste citate dau Funda la cele mai multe raspunsuri si cele mai frumoase happy love struck

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Nici nu-mi trecea prin cap ca timpul zboara asa de repede. E momentul despartirii noastre... Momentul sa ne urmam fiecare drumul lui, lasand in urma noastra numai amintirile si prieteniile creeate. As vrea sa dau timpul inapoi si sa repar cateva momente neplacute petrecute cu voi. As vrea sa va cer scuze tuturor daca v-am gresit cu ceva vreodata, nu a fost cu intentie! Stiu ca nu sunt colega perfecta dar voi sunteti pentru mine colegii perfecti si as vrea sa nu ne despartim niciodata.
Am scris-o eu :*
Funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Ivanovicius a răspuns:

Nu trebuie ceva special, ci doar ceva din inima, sa stie ca vine de la tine. Ceva simbolic! Noroc!