| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu cineva pe facebook, dar nu pot sa dau aproape niciodata de acea persoana. Cand intra, este activ(a) putin timp. Este vreo modalitate sa primesc un mesaj sau o alerta sau ceva cand e online, fara sa il / o urmaresc toata ziua pe facebook?

Răspuns Câştigător
| kevincube a răspuns:

Simplu! Îi scrii ce ai de scris chiar dacă nu este activ(a) pentru câ atunci când va intra va vedea mesajul tău cu siguranţă. Asta dacă îl/o ai la prieteni, dacă nu e puţin probabil să îţi vadă mesajul.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza Facebook messenger pe telefon. Dar poti sa-i scrii persoanei ca vreti sa va vedeti la o ora pe care o stabileste. Ulterior iti va transmite si luati legatura.