| Andreiiiii999 a întrebat:

vreau si eu sa imi fac un permis fake pentru a-mi surprinde prietenii si pentru a vedea ce reactii au. Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine ia permisul pe bune decat sa pari de fraier in fata lor, cu o tampenie de fake. Ii crezi prosti?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat de prosti sunt prietenii tai sa pice in plasa unui permis scos la imprimanta... pentru ca unul fake care sa para real inseamna deja o infractiune si nu te va ajuta nimeni

| T0T a răspuns:

Dacă n-ai 18 ani înseamnă că ai prieteni foarte proști.

| Andreiiiii999 explică:

Am nevoie doar sa le trimit o poza, nu sa il scot la imprimanta si sa il inmanez lor. E doar o gluma, nimic mai mult laughing). Inca nu am implinit 18 ani pentru a putea sustine examenul auto pentru a avea unul adevarat. Ma gandeam sa il fac in photoshop, dar nu stiu cum sa editez textul acela se sub poza sad (cel serpuit)