| mirelv a întrebat:

SAlut TPU vreau si eu un cfg foarte bun al cs care sa nu se mareasca tinta cand tragi daca aveti dati-mi pm la alexrmxhot pls pls

DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Foloseste urmatoarele comenzi pentru a face tinta mai mica :
cl_lc 0 sau 1
cl_lw 0 sau 1
cl_dynamiccrosshair 0
O zi buna! happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sssSnake a răspuns:

Uite aici: http://www.gamesfront.net/cele-mai-bune-cfg-uri-counter-strike-1-6.

Mai jos ai un link, apesi pe el, te duce pe o alta pagina, apesi din nou pe acelasi link si ti se downloadeaza cele mai bune 15 CFG-uri pentru CS, +un skin pentru AWP, sa ai tinta ca la arma normala.

| Adelin_4127 a răspuns:

Dai add dx_adelin si iti dau eu cfg big grin