| Măă_Cezarr_1999 a întrebat:

.. Vreau si eu un status pentru facebook ceva de genu :Nu sunt ceea ce mass-media numeşte "frumoasă". Nu am o privire sexy ca cea a lui Megan Fox, nu am buzele Angelinei Jolie şi nici un păr lung ca al lui Jennifer Lopez. Nu am un zâmbet impecabil şi nici un corp de invidiat ca al Shakirei. Dar în privirea mea vei citi mereu bunătate şi binevoinţă chiar dacă mi-ai greşit sau m-ai rănit. Buzele mele vor ştii mereu să-ţi spună o vorbă bună chiar daca tu nu ştii să o faci mereu. Zâmbetul meu va fi mereu sincer. Nu am un corp de model, dar am o inima mare, o inimă plină de iubire. Dacă nu vei fi în stare să mă numeşti "frumoasă" văzându-mă la prima oră a dimineţii cu părul ciufulit şi imbrăcată într-un tricou larg, nu meriţi să mă vezi într-o rochiţă sexy. Dacă nu vei fi în stare să mă vezi frumoasă şi unică pentru că sunt "eu" nu eşti cu nimic mai bun decât alţii şi te invit să ieşi din viaţa mea, pe aceeaşi uşă pe care ai intrat.! DOAR CA LA MASCULiN!

Răspuns Câştigător
| Terezaa a răspuns:

Priveşte ce-ai pierdut, ce no să mai ai niciodată. / Ai grijă de ce-i al tău, intr-o zi nu o sa mai fie / Nu te urasc chiar deloc, imi inspiri milă dragul meu