| NevastuicAaA a întrebat:

Vreu sa imi cumpar un telefon da nu ma pot decide de care:cu touchscreen sau cu tastatura de aia mica...:)) as fi vrut o combinatie dintre cele doua adica ceva de genu:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

L-am gasit in magazin ...costa cam 500lei(cu tot cu reducere, fara abonament!) dar cand am vazut cu nu are wifi :(. Eu am modem cu wireless si pot prinde si pe telefon.

spuneti-mi un telefon care costa intre 400-500 lei si este bun. Poate sa fie si simplu (doar cu touchscreen sau cu tastatura mica), doar sa nu fie cu tastatura normala!

FUNDA!

1 răspuns:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Ai putea să.ţi iei Samsung Wave 575. E adorabil şi are şi Wifi :X. Prietena mea e tare mulţumită de el :X