| RachelFlou a întrebat:

Vroiam sa va spun sitoatia mea.O colega,il place pe colegul meu de banca, insa el ma place pe mine. Faza e ca ea stie.Acum e foarte geloasa pe mine,si mie mi se pare urat,fiindca eram prietene, iar ea a incercat sa imi puna piedica azi dimineata la scoala.De atunci am inceput sa fiu si eu mai dura cu ea.Dar am nevoie de un plan.Fiindca nu am mai intrat intr-o astfel de sitoatie si as vrea sa invat sa fiu rea. Funda

1 răspuns:
| Simonika1264 a răspuns:

Pai incearca sa o barfesti insa sa auda si ea, sa ii faci pe colegii si colegele tale sa nu mai vorbeasca cu ea si spune-i baiatului de care ii place ei ceva urat despre ea insa sa auda ca ii spui ceva despre ea, insa toate acestea vor duce la un conflict mare