| SaDEMO a întrebat:

Ziceti-mi si mie de unde pot comanda,, Bratara Prieteniei"? Sau dati-mi un link cum pot face. FUNDA!

4 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Bună.
Intri pe : http://friendship-bracelets.net/ apoi dai la '' Tutorials '' + '' Alpha Letter ''. Acolo înveţi cum să-l faci litera '' A '', iar celelalte litere le poţi găsii pe youtube, scriind : '' friendship bracelet with name ''.
Numai bine!

| Daiiiy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=H-nLdQQjg_0 si o sa vezi cate modele sunt, Spor la lucru :))