| σяєσ a întrebat:

Ziceti`mi si mie niste jocuri gen Counter Strike.Dau funda la cele mai multe winking

2 răspunsuri:
| ApolloKGB a răspuns:

9th Company: Roots of Terror
Afterfall: Insanity
ALFA Antiterror
Alien Arena 2008
Alien Breed 2: Assault
Aliens versus Predator
All Zombies Must Die!
Alliance of Valiant Arms
Archangel
Area 51
Microvolts

Cam atata stiu.

| tudo393 a răspuns:

Pai aici depinde in general si de ce calculator ai dar in general iata jocurile care imi plac mie si sunt foarte asemanatoarebig grinelta force(sunt mai multe da iti sugerez delta force black hawk down), Crossfire, Call of duty(tot asa sunt mai multe da iti recomand modern warfare 2 pentru ca poti sa il joci si multiplayer), Combat arms, Battlefield(toate sunt super!), nu stiu daca le ai cu astea da mai sunt si Metin si World of Warcraft, daca vrei ceva mai horror Resident Evil si FEAR sunt foarte tari(iti recomand Resident Evil 4 si FEAR 2), Hitman, James Bond, Silent Hill(aici iti recomand Silent Hill Shatered Memories) si cred ca ai auzit da totusi il zic GTA 4 EFLC.Cam atata stiu si am jucat.happy