| elenat a întrebat:

SALUT TPU ziua mea de nastere vine in curand si vreau un playlist relaxant dar nu plictisitor ca pentru un party deci vreau ca majoritatea pieselor sa fie in engleza cine ma poate ajuta dau funda merci mult! va rog am mare nevoie de ajutorul vostru nu pierdeti decat 5 minwinking

Răspuns Câştigător
| WhiteMoth a răspuns:

Nu stiu un playlist anume, cel putin nu pe youtube. Eu folosesc un program numit 'Spotify' - unde ai acces gratuit la foarte multa muzica, playlisturi create de alti useri si asa mai departe. Partea proasta ca se instaleaza mai greu daca esti din Romania, deoarece Spotify verifica locatia IP-ul, si sunt unele tari (ca Romania) unde nu se permite inregistrarea. Deci trebuie sa instalezi si sa pornesti un alt program inainte, care iti schimba IP-ul (gen SecurityKiss Tunnel sau SpotFlux). Oricum, eu cred ca merita, gasesti foarte multa muzica pe care o poti asculta instant, gratuit, fara sa o descarci. big grin