| anonim_4396 a întrebat:

Ziua prietenei mele cele mai bune e pe 16 februarie si vreau sa ii compun un cantec da ' nu am idei si chiar vreau sa ii compun pentru ca e cea mai buna prietena a mea … o vreau mai bine in engleza da ' se poate si in romana … niste idei va rog?
Funda + vot!

2 răspunsuri:
| DanielBogdan a răspuns:

Incearca sa scrii ceva despre o intamplare impreuna cu ea in care sa o faci sasi aminteasca ce momente frumoase ati avut impreuna

| Vreausăajut1720 a răspuns:

Pai despre prietenie nu altceva... poti sa o scrii versurile romana si refrenul in engleza sau invers am si eu cateva idei happy
Ro: Prietenia spune tot
Mi-ai fost alături
La bine si la greu
Împreuna mereu
Eng: Friendship says it all
You were always with
For better or for worse
always together