| Zaharia_Mihay_1996 a întrebat:

Salut tuturor! Am o intrebare :
Cum pun poza de profil la facebook cu dimensiunile originale (Exact cum e facuta pe telefon, camera, etc)?
Deci eu cand ii dau incarca o fotografie imi da sa o decupez ( pana mea, nu stiu ce naiba are) si mi-o face patrata, imi decupeaza mult din poza...
Ma poate ajuta cineva va rog, ce setari trebuie sa ii fac, ca eu unul nu mai stiu...

2 răspunsuri:
| IuliiMD a răspuns:

Si mie mi se intampla asa doar cand incerc sa o pun de profil de pe telefon.Dar daca o pun de pe calculator sau laptop nu imi mai cere sa o decupez.

| Zaharia_Mihay_1996 explică (pentru IuliiMD):

Mie mi se intampla asa si de pe pc... straight face! Si mai am un cont la care nu imi cere sa o decupez straight face