| Shark_1615 a întrebat:

Salut tuturor! am o intrebare(sa mor eu!big grin) Saptamana trecuta cineva a gasit o broasca testoasa de pamant in Cernavoda la 4m subteran si mi-a adus-o mie, e destul de batrana si e ca doua palmi de mare eu nu o pot tine din pacate si nu stiu ce sa fac cu ea, stiu ca sunt protejate prin lege... sau cel putin asa am citit, asi duce-o la Zoo dar ei nu au prea multe?! daca este cineva care le adora si e crescator ma poate contacta sa vb. ID. : the_bad_shark@yahoo.com

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poti sa o duci la gradina zoologica ca o vor lua, loc este mai ales daca e specie protejata. Daca ai probleme atunci te duci la politie si le spui problema asa vor lua masuri.