| vlad93fcv a întrebat:

Salut tuturor. am si eu o problema de cateva zile atunci cand joc fifa 07 in retea, nu stiu ce sa mai fac! Nu stiu din ce cauza meciul se opreste pentru 2-3 secunde (imaginea ramane blocata) si apoi cand isi revine faza e continuata si jucatorul cu mingea la picior traverseaza terenul ( ca si cum ar avea lag )... oare de la ce sa fie problema? va rog ajutati-ma (chestia asta se repete la fiecare 20 de minute de joc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la memoria ram si la placa video

| FanatiK a răspuns:

1 la mana: Inca joci fifa07? Praf game praf... ia-ti 2010 sau 2011.
2 la mana:Verifica palca video.depinde de placa video. Daca nici fifa07 nu-ti merge calumea/maxim inseamna ca placa ta e din 1100...deci imi pare rau sati zic...aruncati calucu cu totu pe geam si vasht la auchan sau cora sa-ti iei unu noubig grin^^.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu il trimeti sa isi ia un calculator din Auchan sau cora eu ii sugerez sa il pastreze pe cel care il are in momentul de fata ca sigur e mai bun