| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor as vrea sa stiu o parere legata de acest video:) tin sa precizez ca sunt incepator.:D
https://www.youtube.com/watch?v=ANf0NJ7qI_A

1 răspuns:
| alealexuta a răspuns:

Buna..1..Inceputul a fost "varza".Te inteleg ca esti incepator dar cu am zis inceput "varza". Ceea ce m-a impresionat mult a fost cum Pe la mijloc spre sfarsi.:Acel Sura s-a luptat extra mega bine..Atat pot sa zic Bft. Daca vrei (daca). SA Apesi pe funda aceea din dreptul explicatiei mele si sa dai da la intrebare ..Multumesc!