| adry2001 a întrebat:

Salut tuturor! As vrea si eu parerea celora care sunt inscrisi pe Stardoll. Cum vi se pare jocul? Joc si eu de cateva zile si nu prea inteleg esentialul. Adica am inteles totul cam doar pe jumatate. Ma poate ajuta cineva care joaca de mai mult timp si chiar se descurca?

Răspuns Câştigător
| dianamaria95 a răspuns:

De asemenea poti merge la tot felul de petreceri cu papusa creata de tine, poti merge la cumparaturi, poti sa-ti faci prieteni din toate tarile si poti juca fel de fel de jocuri. exista chiar si site-uri de unde iti poti lua multe lucruri gratis pentru papusa ta.mult succes happy

| adry2001 explică (pentru dianamaria95):

Imi poti da un site de unde sa-mi iau lucruri gratis pentru papusa?

2 răspunsuri:
| SoranaCs a răspuns:

Jocul e un joc bun, dar daca nu esti obisnuit cu stilul te plictisesti dupa un timp, eu joc de aproximativ 1 an si.m-am cam lasat de el. Esentialul e sa iti creezi o papusa cat mai creativa!